Oferta

Oferta dla firm i osób prywatnych

Firma Ogrody Kameleon świadczy kompleksowe usługi w branży ogrodniczej, a w tym zajmuje się karczowaniem zieleni, wycinką drzew, sadzeniem trawy, usypywaniem skarp, budową altan i oczek wodnych… innymi słowy – zakładamy ogrody i upiększamy tereny zielone. Naszą ofertę kierujemy głównie do firm z branży deweloperskich, ale i nie tylko!.

Nawet w gąszczu betonowej dżungli znajdzie się skrawek miejsca, który można zagospodarować i zmienić w oszałamiający, piękny, zielony ogród. Taka przestrzeń podniesie wartość i walory estetyczne każdego terenu. Działamy na zlecenie inwestorów i deweloperów, dla których liczy się wspólne dobro, a którym zależy na tym, aby upiększyć przestrzeń miejską i zapewnić mieszkańcom osiedli jeszcze lepsze warunki do życia. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą przygotowaną specjalnie dla firm!

Zakładanie ogrodów

Ogród powinien łączyć człowieka z natura i intrygować, zaciekawiać, a przede wszystkim powinien się podobać. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, a może potrzebujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się zleceniem od początku do końca, dobrze trafiłeś! Nam możesz zaufać. Zakładaniem ogrodów zajmujemy się od lat.

Zakładanie ogrodów to niełatwe zadanie, które wymaga nie tylko doświadczenia i odpowiednich narzędzi, ale również określonych umiejętności. Działamy na zlecenie agencji nieruchomości, deweloperów, inwestorów, szkół, instytucji rządowych i osób prywatnych. Działamy na zlecenie wszystkich, którzy pragną propagować zieleń i upiększyć otaczający nas świat. Nasza firma rozwiąże wszystkie problemy ogrodnicze! Wykonujemy aranżacje już istniejących ogrodów, jak i przygotowujemy tereny do nowych inwestycji. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Szybki kontakt

Co robimy

  • Projektowanie ogrodów
  • Zakładanie ogrodów
  • Układanie murków, kostki brukowej
  • Altanki
  • Ogrodzenia
  • Przycinanie krzewów
  • Wyrównywanie terenu
  • Usługi mini koparką
  • Kompozycje kwiatowe
  • Obsadzanie skarp

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się projektowaniem oraz tworzeniem pięknych i przemyślanych ogrodów! Zaczynając od samego projektowania, aranżacji i wizualizacji, a kończąc na jego budowie.

Zakładanie trawników

Zielony i zadbany trawnik to marzenie wielu z nas! Jednak, aby go stworzyć nie wystarczy jedynie posiać i podlać trawę. Zostaw to nam! Chętnie pomożemy.

Kompozycje kwiatowe

Piękne, kolorowe, przemyślane kompozycje kwiatowe mogą odmienić cały krajobraz. Nasza firma zajmie się wszystkim, od projektu, po jego realizację!