Galeria

Natura może być wszędzie – spójrz jaka jest piękna!

Nasz zespół doświadczonych fachowców, ogrodników i projektantów stworzył do tej pory setki udanych realizacji! Współpracujemy z zarówno z klientami indywidualnymi i właścicielami prywatnych domów rodzinnych, ale również z ośrodkami miejskimi i organizacjami pożytku publicznego!

Zieleń łagodzi nasze troski i zmartwienia oraz sprawia, że jesteśmy pełni energii. Obcowanie z roślinami jest bardzo pożyteczne i ma wiele zalet. Każdy z nas instynktownie dąży do tego, aby otaczać się przyrodą. Nie jest to jedynie kaprys, ale prawdziwa ludzka potrzeba, którą wszyscy odczuwamy. Tworzymy ogrody zarówno dla deweloperów, jak i inwestorów, którzy chcą zapewnić mieszkańcom nowo wybudowanych obiektów i osiedli swój własny, zielony zakątek. Do tej pory przygotowaliśmy już setki udanych kompozycji. Działamy na zlecenie i zgodnie z projektem naszych Klientów, jednak zapewniamy też swoje własne kompozycje. Efekty naszej pracy mogą Państwo podziwiać poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć. To najlepszy dowód na to, że nawet w środku zatłoczonego miasta jest miejsce na odrobinę zieleni!.

Szybki kontakt

Oferta dla firm

Firma Ogrody Kameleon świadczy kompleksowe usługi w branży ogrodniczej, a w tym zajmuje się karczowaniem zieleni, wycinką drzew, sadzeniem trawy, usypywaniem skarp, budową altan i oczek wodnych… innymi słowy – zakładamy ogrody i upiększamy tereny zielone. Naszą ofertę kierujemy głównie do firm z branży deweloperskich, ale i nie tylko!

Oferta

Zakładanie ogrodów

Ogród powinien łączyć człowieka z natura i intrygować, zaciekawiać, a przede wszystkim powinien się podobać. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, a może potrzebujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się zleceniem od początku do końca, dobrze trafiłeś! Nam możesz zaufać. Zakładaniem ogrodów zajmujemy się od lat.

Oferta

Wycinka drzew

Przyrodzie trzeba czasem pomóc. Stare, zniszczone, obumarłe i schorowane drzewa stanowią poważne zagrożenie nie tylko dla innych roślin i budynków, ale i dla ludzi. Trzeba się nimi natychmiast zająć! Nasza firma oferuje usługi wycinki drzew, nawet w trudno dostępnych miejscach. Zdaj się na Ogrody Kameleon!

KamDrew

Ogrody Kameleon – Pomagamy zaistnieć naturze!

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi pracami związanymi z tworzeniem ogrodów i terenów zielonych. Innymi słowy, jesteśmy tam, gdzie trzeba pomóc naturze, aby ponownie pokazała swoje piękne oblicze! Naszą ofertę kierujemy zarówno dla małych i dużych firm, jak i klientów indywidualnych!

O nas